ALPHA KERATIN - FLUIDO DISCIPLINANTE popis produktu

      

     

 

 

ALPHA KERATIN TAMING FLUID 500 ml - tekutý keratinový fluid pro vyhlazení vlasů (zažehlovací) č.2

 

Specifický přípravek k odstranění krepatění, pro kontrolu a úpravu stylu všech vlasů, přírodních i upravených. Disciplinuje a hluboce restrukturalizuje vlasy, dodává lesk, hedvábnost a poddajnost vlasů.

PH 1,5 – 2.

Způsob použití:

10 jednoduchých kroků pro senzační výsledky:

1. DIAGNOSTIKA: Zkontrolujte stav přirozených nebo ošetřených vlasů a celistvost struktury vlasů.

2. MYTÍ č. 1: Umyjte vlasy šamponem č.1 před ošetřením Pre-tech. Opakujte mytí dvakrát po sobě.

3. SUŠENÍ: Vlasy rozčešte a vyfoukejte. Na přírodních vlasech do sucha na 100%, na ošetřených nebo citlivých vlasech do sucha na 80%.

4. APLIKACE FLUIDA č. 2 - OŠETŘENÍ: Použijte cca 50-100 g v závislosti na typu a množství vlasů. Rozdělte vlasy na 4 partie a nanášejte Fluidum č. 2 od zadních partií k předním partiím, pramen po prameni, pomocí štětce po celé délce vlasů. Aplikujte pomocí hřebene (špičkou) a štětce na délky a konce, neaplikujte na pokožku.

5. DOBA PŮSOBENÍ: Po aplikaci přípravku přikryjte vhodnou tepelnou igelitovou čepicí. Nechte působit 20 až 25 minut.

6. SUŠENÍ: Bez oplachování pokračujte v sušení fénem přes plochý kartáč.

7. ŽEHLENÍ: Po vyfoukání, rozdělte vlasy a oddělujte tenké prameny, silné cca 0,5 cm, které prožehlujte vlasovou žehličkou, pramen po prameni od 200 °C do 220 °C 8 - 10 krát, začínáme od temene. U silně citlivých/ zničených vlasů nepřekračujte 200 °C.

8. PROPLACHOVÁNÍ: Po době aplikace žehlení, vlasy důkladně opláchněte vodou. Pokud je na konci procesu nutné vlasy umýt šamponem, používejte pouze α-keratinový udržovací šampon.

9. KONDICIONOVÁNÍNaneste kondicionační masku č. 3. Nechte působit 3 - 5 minut. Důkladně opláchněte.

10. SUŠENÍ A STYLING: Proveďte vysušení fénem.

Aktivní složky:

  • Fision kera VEG18: keratin rostlinného původu, získaný z pšenice, sóji a dalších pečlivě vybraných čistých aminokyselin, které napodobují, replikují funkci a vlastnosti keratinu přirozeně přítomného ve vlasech.

  • Kyselina glyoxylová: aktivuje vyrovnávací účinek produktu. Jeho funkčnost se odvíjí od interakce s přirozenými aminokyselinami vlasu, jejichž struktura je modifikována, ale není negativně ovlivněna. Vlasy jsou restrukturalizované, silné a plné nového života.

  • Hedvábné proteiny: s hydratačními a ochrannými vlastnostmi.

 

 

     

 

Zpět do obchodu