Produktový katalog - barvení

     

 

 

EMOCIONÁLNÍ ZKUŠENOST

 

Colorevo zaručuje mimořádné barvy, zdravé vlasy a vzrušující výsledky. Výsledky jsou možné díky špičkové technologii CERAMIDU CERAFLUX PLUS A COLOR DIFFUSION systém. COLOREVO nabízí mimořádnou řadu vysoce osobitých a přizpůsobitelných odstínů. Více než 202 odstínů. Nechte se přenést do světa umění, barev a kreativity.

Vlastnosti:

 • CERAFLUX PLUS: senzační, plné a zdravé vlasy díky vzácným aktivním komplexům, které působí ve všech fázích procesu barvení. Výsledek: perfektní barva a senzační vlasy.

 • COLOR DIFFUSION SYSTEM: zářivé, brilantní a dlouhotrvající barvy díky vyváženému systému barvení obohacenému o ochranné látky. Výsledek: barva odolná mytí a působení slunečních paprsků, živé a jiskřivé odlesky.

 REVERSO HAIR COLOR

 

Permanentní krémová barva obohacená o exkluzivní směs z čerstvě odstředěných superpotravin. Bez amoniaku a bez ppd. Intenzivní, zářivé, dlouhotrvající barvy a dokonalé krytí bílých vlasů díky bohatosti a vyváženosti barvicích pigmentů. Absence amoniaku zaručuje kadeřníkovi lepší pocit při práci a zákazníkovi příjemnější celkový smyslový zážitek při barvení. Reverso Hair Color je super výživné barvivo na bázi rostlinných výtažků. Exkluzivní směs superpotravin, specifická pro každou skupinu barev. K dispozici ve více než 80 odstínech. Skutečná nabídka pro koloristy, řada barevných kombinací dostupných v Reverso Hair Color, nabízí vzrušující odstíny a velkou různorodost barevných tónů pro konečného zákazníka.

Vlastnosti:

 • 100% zaručené krytí a maximální lesk při plném respektování vlasového vlákna pro intenzivní a zářivou barvu.

 • Hluboká výživa a extrémní jemnost pro jemné, hedvábné a viditelně zdravější vlasy již od první aplikace.

KOMPLEX PŘÍRODNÍCH OLIGOELEMENTŮ

 

Permanentní oxidační krémová barva pro maximální krytí šedivých vlasů. Inovativní barevné složení na bázi minerálních solí a stopových minerálů. Zajišťuje intenzivní, dlouhotrvající barvu a bezpečný, vysoce profesionální servis. Plné, silné a lesklé vlasy. K dispozici ve 46 odstínech pro nekonečné kreativní možnosti.

 

7 čistých pigmentů schopných zlepšit a zdokonalit fúzi barev, lesku a hydratace, která jde nad rámec zákonů kolorimetrie. Exkluzivní systém barvení, který má být použit v synergii s jinými profesionálními produkty, k vytvoření nového způsobu barvení. Čisté pigmenty vhodné pro jakýkoli typ vlasů, přírodní i barvené.

thePIGMENTS POUŽIJTE V KOMBINACI:

 • S PERMANENTNÍMI BARVAMI - ZINTENZIVŇUJE ODSTÍN BARVY, NEUTRALIZUJE, HYDRATUJE, ZVÝRAZŇUJE LESK, ZLEPŠUJE VÝDRŽ BARVY.
 • S MASKAMI A REGENERÁTORY - HYDRATUJE, RESTRUKTURALIZUJE, TLUMÍ NEŽÁDOUCÍ ODLESKY, OBNOVUJE LESK, VYTVÁŘÍ MÓDNÍ EFEKTY.

Vlastnosti:

 • Umožňuje různorodost barevných odstínů
 • Neutralizuje nežádoucí odlesky
 • Obnovuje lesk a výrazně zlepšuje výdrž barvy

ZLATÁ – MĚĎ – ČERVENÁ – MODRÁ – FIALOVÁ – ZELENÁ - ŠEDÁ

ENERGY komplex na bázi bílkovin, který působí na tři základní parametry krásy vlasů: sílu, pružnost a lesk - vytváří ochranný film na vlasech a posiluje vlasy zevnitř.

Patentovaná technologie COLOR pro intenzivnější a trvalejší barvu. Zintenzivňuje kosmetické barvení a zanechává vlasy hebké, vyživené a extrémně poddajné.

HYDRATACE díky svým zvlhčujícím vlastnostem pomáhají thePIGMENTS absorbovat vlhkost do vlasů, hloubkově je hydratovat, čímž se vlasy snadno rozčesávají.

REVOLUCE ČASU V SALONU I DOMA

 

BAREVNÝ ŠAMPON/MASKA

Laboratoře Selective Professional, zrozené pro potřeby žen, které žijí na útěku, vytvořily produkt, který šetří čas a narušuje rutinu krásy.

531 snadné, rychlé a vysoce výkonné 360° ošetření, které se o vše postará za pouhých 5 minut.

3 SLUŽBY šampon, barva a maska, 1 JEDINÝ PRODUKT pro okamžité a mimořádné výsledky.

NENÍ ČAS? ANO BARVA!

531 nabízí jak výsledek, tak potěšení z profesionálního servisu, zvýrazňujícího krásu vlasů.

K dispozici ve výběru 6 progresivních odstínů. Neobsahuje amoniak.

Vlastnosti:

 • Jemné povrchově aktivní látky dodávají kombinaci příjemnosti a pohody.

 • Vyvážené pigmenty působí na vlasy progresivně, zvýrazňují matné odlesky a poskytují extrémní jas.

 • Posiluje a chrání vlasy.

 


     

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu