BLÚWAVE popis produktu

      

     

 

WAVE PERM

 

 

TRVALÁ ONDULACE / CHEMICKÁ PREPARACE 

 

Specifická řada pro definované a dlouhotrvající kadeře. Voňavá trvalá, která umožňuje získat bezpečnou a trvalou ondulaci s ohledem na druh vlasu díky vysokému obsahu keratinu. Zaručuje vitalitu a fixaci s maximální ochranou vlasové struktury.

Vlastnosti:

  • Chrání: složení bohaté na látky, které pečují o vlasy: proteiny, keratin

  • Definuje: dodává pevnost a objem vlasům

 

BLÚWAVE 250 ml - č.0

Pro těžko zvlnitelné / silné vlasy

S keratinovými proteiny

Formule pro obtížně vlnité vlasy. Použití v synergii s BLÚWAVE FIX zaručuje rychlou a dlouhotrvající fixaci, při naprostém respektu k vlasovému vláknu. Formulováno se stabilizovaným kyselým pH, aby účinně tlumilo alkalické zbytky.

 

BLÚWAVE 250 ml - č.1

Pro normální až jemné vlasy.

S keratinovými proteiny

Dodává efekt přirozené vitality i méně objemným vlasům.

Použití v synergii s BLÚWAVE FIX zaručuje rychlou a dlouhotrvající fixaci, při naprostém respektu k vlasovému vláknu. Formulováno se stabilizovaným kyselým pH, aby účinně tlumilo alkalické zbytky. 

 

BLÚWAVE 250 ml - č.2

Pro odbarvené nebo barvené vlasy.

S keratinovými proteiny

Dodává efekt přirozené vitality i těm nejodolnějším vlasům. 

Použití v synergii s BLÚWAVE FIX zaručuje rychlou a dlouhotrvající fixaci, při naprostém respektu k vlasovému vláknu. Formulováno se stabilizovaným kyselým pH, aby účinně tlumilo alkalické zbytky.

Návod použití:

Vlasy jednou umyjte šamponem a vysušte přebytečnou vodu ručníkem. Natočte vlasy na natáčky, poté důkladně aplikujte přípravek BLÚWAVE. Nechte působit 15 minut na normální/silné vlasy. 8-12 minut na vlasy slabé/citlivé. Po době působení důkladně opláchněte vlažnou vodou po dobu 5 minut. Opatrně natáčky vysušte přikládáním ručníku, poté přejděte k aplikaci fixátoru BLÚFIX. Nechte působit 5 minut. Poté opatrně sundejte natáčky a opět naneste BLÚFIX a nechte působit další 3 minuty. Poté důkladně  opláchněte teplou vodou. 

Upozornění:

Výrobek obsahuje soli kyseliny thloglykolové. Řiďte se návodem k použití. Zabraňte jeho vniknutí do očí. Pokud přípravek přijde do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte vodou a vyhledejte odbornou lékařskou pomoc. Při aplikaci používejte ochranné rukavice. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Ustalovač / fixace - BLÚWAVE FIX 1000 ml

Zaručuje rychlou a dlouhotrvající fixaci při naprostém respektu k vlasovému vláknu. Složení s restrukturalizačními přísadami vám umožní získat dokonalý a dlouhotrvající styling.

Návod použití:

Po době působení chemické preparaci BLÚWAVE 0/ 1/ 2 důkladně opláchněte vlažnou vodou po dobu 5 minut. Opatrně natáčky vysušte přikládáním ručníku, poté přejděte k aplikaci fixátoru BLÚFIX. Nechte působit 5 minut. Poté opatrně sundejte natáčky a opět naneste BLÚFIX a nechte působit další 3 minuty. Poté důkladně  opláchněte teplou vodou. 
 

Aktivní složky:

  • Keratin aminokyseliny: s nízkou molekulovou hmotností pronikají do vlasového kortexu, hydratují ji a posilují zevnitř. Obnovují správnou hydrataci, dodává vlasům vitalitu.

 

 

     

 

Zpět do obchodu