ONCARE DAILY - SHAMPOO popis produktu

 

     

 

 

 

 

ONCARE DAILY SHAMPOO 275 ml/1000 ml - hydratační šampon

 

Čistí v celkovém ohledu vlasové vlákno, hydratuje vlasy a obnovuje jejich fyziologickou, hydrolipidickou rovnováhu. Zanechává vlasy plné, poddajné a vitální.

Způsob použití:

Naneste na navlhčenou pokožku hlavy, umyjte krouživými pohyby a poté pečlivě opláchněte. V případě potřeby proces opakujte. Pro dosažení dokonalejšího výsledku pokračujte v kombinaci s produkty z řady DAILY.

Aktivní složení:

  • Brazilský Pequi olej: obsahuje vysokou koncentraci provitamínu A a je přírodním zdrojem mastných kyselin, přesněji kyseliny olejové a palmitové. Činí vlasy pružnými, omezuje krepatost, dodává jim lesk po celé jejich délce. Jedná se o lehký olej, bohatý na antioxidanty, který zamezuje předčasným známkám stárnutí.
  • Jojobový olej: je známý svými schopnostmi vyživovat a chránit vlasy. Díky specifickému složení, které se podobá struktuře přirozeného kožního mazu, vylučovaného mazovými žlázami ve vlasové pokožce, zajišťuje vlasům extrémní výživu, hydrataci a hebkost.
  • Avokádový olej: je přírodní olej bohatý na živiny a karotenoidy. Díky schopnosti rychlé penetrace je extrémně vyživující a dokáže hydratovat vlasovou pokožku i velmi suchý vlasový stvol. Vyrovnává hladinu vlhkosti, podporuje růst vlasů a dodává jim lesk.

 

 

     

 

 

     

 

Zpět do obchodu