DECOLORVIT ART popis produktu

      

     

 

 

ART 500 g - Krémový odbarvovač, vhodný zejména pro ošetřené, citlivé a namáhané vlasy
 

Krémový odbarvovač, extrémně kosmetický a ohleduplný ke struktuře vlasů, zvláště vhodný pro ošetřené, citlivé a namáhané vlasy. Krémová textura s vysokým kosmetickým účinkem vám umožní vyjádřit nejinovativnější techniky zesvětlování, přinášející vitalitu a lesk namáhaným vlasům. Zaručuje maximální bezpečnost v salonu, protože přípravek není prašný, tudíž nulová škodlivá inhalace. Snadno se míchá a nanáší, jemně zesvětluje a zanechává vlasy lesklé, jemné, hydratované a upravitelné. Nestéká, nevysychá ani nebobtná. Pří působení zůstává po celou dobu měkký. Míchejte výhradně s peroxidem DECOLORVIT ACTIVE USE, který vám umožňuje zesvětlit vlasy až o 7 tónů, přičemž působí účinně proti žlutému tónování(anti-yellow).

Způsob použití:

DECOLORVIT Art se míchá výhradně ve směsi s DECOLORVIT Active Use 3%-6%-9%-12% podle požadované úrovně zesvětlení. Aplikujte krémovou směs na suché vlasy a nechte působit. Kontrolujte dobu  působení zesvětlení každých 5 minut, maximálně však 55 minut. Na konci doby působení důkladně opláchněte teplou vodou a umyjte šamponem z řady ONcare.

 

Používejte jednorázové ochranné rukavice a dbejte na bezpečnost při práci.

 

Poměr míchání:

1:2 s Decolorvit Active Use 3%-6%-9%-12%

Doba působení:

Se mění v závislosti na volbě síly peroxidu DECOLORVIT ACTIVE USE a technice odbarvení (melírování).

Maximální doba působení je 55 minut.

Aktivní složky:

  • Guarová guma: obnovuje povrchový hydrolipidický film. Dodává vlasům pružnost a lesk. Poskytuje trvalý ochranný účinek na ošetřené vlasové vlákno.

  • Jojobový olej: hloubkově hydratuje, zklidňuje, má antioxidační účinek, díky čemuž jsou vlasy lesklé a snadno se rozčesávají.

 

 

     

 

Zpět do obchodu