DECOLORVIT ERASER popis produktu

      

     

 

 

ERASER 250 ml - Odstraňovač barev (oxidačních / přelivy)

 

Jemně odstraňuje oxidační a přímé barvení, celkově nebo částečně. Krémová kompaktní textura nabízí maximální kontrolu nad aplikací výrobku v oblasti určené k odstranění barvy. Bez amoniaku zcela bezpečně odstraňuje i přímé pigmenty. Výsledky jsou zaručeny již jednou aplikací, působí rychle, respektuje vlasovou strukturu.

Poměr míchání:

1:1 s peroxidem Decolorvit Active Use 3% nebo 6% (10 nebo 20 vol.)

Doba působení:

10 až 20 minut.

Během doby působení doporučujeme průběžně kontrolovat postup procesu v závislosti na požadovaném efektu, na výchozím odstínu, na stavu vlasů a na teplotě prostředí.

Způsob použití:

Pro přípravu směsi použijte nekovovou misku. Míchejte 1 díl DECOLORVIT ERASER + 1 díl peroxidu Active Use [10 vol. (3%) nebo 20 vol. (6%) podle intenzity výchozího odstínu. Pomocí štětce nanášejte na suché nemyté vlasy, nechte působit až do dosažení požadovaného výsledku ( 10 až 20 minut). Poté důkladně opláchněte vydatným množstvím vody, aby na vlasech nezůstaly žádné zbytky produktu, a jemně omyjte šamponem z řady OnCare.

Decolorvit Eraser odstraňuje pigmenty, takže důrazně doporučujeme sledovat, jak dekapáž postupuje. Odstranění pigmentů oxidačních nebo přímých barev probíhá již při prvním použití.

Používejte jednorázové ochranné rukavice a dbejte na bezpečnost při práci.

Aktivní složky:

  • Kukuřičné proteiny: obaluje vlasy ochranným filmem, díky kterému jsou vlasy hustší, plnější a odolnější. Lesklé a objemné výsledky.

  • Včelí vosk: vysoce hydratační

 

 

     

 

Zpět do obchodu