DECOLORVIT PLUS popis produktu

      

    

   

 

 

PLUS 500 g / 24 ks x 30 g - melírovací prášek s anti-yellow (protižloutnoucím, platinovým efektem)
 

Univerzální odbarvovací prášek s exkluzivním neprašným kompaktním složením "bezpečného salonu", ideální pro rychlé a silné super zesvětlení. Poskytuje jednotné a pravidelné zesvětlení přírodních i barvených vlasů. DECOLORVIT plus, míchejte výhradně s DECOLORVIT Active Use, umožňuje zesvětlení až o 7 tónů, přičemž struktura vlasů zůstává neporušená díky svým konkrétním složkám. Maximální flexibilita použití díky textuře, kterou lze přizpůsobit zvolené technice a aplikaci. Jeho modrý pigment pomáhá neutralizovat teplé odlesky.

Vůně: zelené jablko

Způsob použití:

DECOLORVIT PLUS se používá ve směsi výhradně s DECOLORVIT ACTIVE USE 3%-6%-9%-12% v závislosti na požadované úrovni zesvětlení. Aplikujte krémovou směs na suché vlasy a nechte působit. Kontrolujte dobu  působení zesvětlení každých 5 minut, maximálně však 55 minut. Na konci doby působení důkladně opláchněte teplou vodou a umyjte šamponem z řady ONcare.

 

Používejte jednorázové ochranné rukavice a dbejte na bezpečnost při práci.

 

Poměr míchání:

s DECOLORVIT ACTIVE USE 3%-6%-9%-12%

  • Standardní textura: 1:2 [např.: 1 odměrka prášku DECOLORVIT PLUS + 2 odměrky (60 ml) DECOLORVIT ACTIVE USE 3%-6%-9%-12%] Doporučeno pro melírování do fólie.

  • Personalizovaná textura: 1:1 nebo 1:1,5 [např.: 1 odměrka prášku DECOLORVIT PLUS + 1 nebo 1,5 odměrky DECOLORVIT ACTIVE USE 3%-6%-9%-12%] Doporučeno pro melír vytvořený hřebenem.

Doba působení:

Variabilní dle volby síly peroxidu DECOLORVIT ACTIVE USE 3%-6%-9%-12% a struktury vlasů, které mají být ošetřeny.

Maximální doba působení 55 minut.

Aktivní složky:

  • Guarová guma: obnovuje povrchový hydrolipidický film. Dodává vlasům pružnost a lesk. Poskytuje trvalý ochranný účinek na ošetřené vlasové vlákno.

  • Modré pigmenty: neutralizují teplé odlesky, velmi jasná a dokonalá blond.

 

 

     

 

Zpět do obchodu