DECOLORVIT SCALP popis produktu

 

     

 

 

DECOLORVIT SCALP 500 g - Odbarvovací prášek vhodný k odbarvení vlasů od pokožky
 

Odbarvovač s exkluzivní neprašnou recepturou „bezpečného salonu“ určený pro odbarvení vlasů, který lze použít i u barvení odrostů u pokožky. Zaručuje vysokou úroveň zesvětlení v naprosté bezpečnosti s maximálním respektem ke struktuře vlasů. Ve směsi s peroxidem  DECOLORVIt ACTIVE USE zaručuje jednotné a postupné zesvětlení až o 6 tónů. Fialový pigment pomáhá neutralizovat žluto-měděné odlesky. Snadná příprava a aplikace produktu. DECOLORVIT SCALP při použití nestéká ani nebobtná. Směs zůstává po dobu působení měkká a nevysychá. Extrémně jemný účinek, udržuje pokožku hydratovanou po celou dobu působení.

Vůně: květinově-ovocná směs

Způsob použití:

DECOLORVIT Scalp se používá ve směsi výhradně s DECOLORVIT Active Use 3%-6%-9% v závislosti na požadované úrovni zesvětlení. Aplikujte krémovou směs na suché vlasy a nechte působit. Kontrolujte dobu  působení zesvětlení každých 5 minut, maximální doba působení u pokožky je 35 minut a na délce vlasů 60 minut. Na konci doby působení důkladně opláchněte teplou vodou a umyjte šamponem z řady ONcare.

 

Používejte jednorázové ochranné rukavice a dbejte na bezpečnost při práci.

 

Poměr míchání:

s Decolorvit Active Use 3%-6%-9%

  • Standartní textura: 1:1 [např.: 1 odměrka prášku DECOLORVIT Scalp + 1 odměrky DECOLORVIT Active Use 3%-6%-9%] Doporučeno pro techniky odbarvení od hlavy, melírování.

Doba působení:

Maximální doba působení u pokožky je 35 minut a na délce vlasů 55 minut.

Aktivní složky:

  • Xanthanová guma: má změkčující a ochranný účinek pro maximální pohodlí při aplikaci na pokožku.

  • Guarová guma: obnovuje povrchový hydrolipidický film. Dodává vlasům pružnost a lesk. Poskytuje trvalý ochranný účinek na ošetřené vlasové vlákno.

  • Kationtové polymery: vytvářejí film, chrání pokožku hlavy a vlasy.

 

 

     

 

Zpět do obchodu