Ampule proti padání vlasů - prevence - ONCARE THERAPY - Stimulate lotion

STIMULATE LOTION 12x6ml ON CARE THERAPY
Díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Stimulflux a Defenseflux, obnovuje rovnováhu fyziologických procesů, stimuluje buňkový metabolismus a zlepšuje mikrocirkulaci, čímž zaručuje kompletní revitalizační a ochranný účinek na vlasy a na vlasovou pokožku. Potlačuje atrofii a stárnutí vlasové cibulky a zesiluje strukturu zeslabených vlasů.

Doporučená prodejní cena:

Můžeme doručit do:
22.9.2021
Skladem
Kód: 76516
479 Kč / ks 395,87 Kč bez DPH

REDENSYL®, exkluzivní směs 4 molekul (DHQG,  EGCG2, Glycin, Zinek), znovu aktivuje růst vlasů a omezuje jejich vypadávání v průběhu pouhých 84 dnů.

Způsob použití: Naneste obsah jedné lahvičky rovnoměrně na čistou pokožku hlavy (ne nutně očištěnou) a masírujte. Upravte vlasy a bez opláchnutí aplikujte stimulační sprej.

Četnost použití: pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme cyklus nejméně 24 injekčních lahviček (2 balení) použitých 1 - 3krát týdně v závislosti na intenzitě kůry. Ošetření opakujte dvakrát ročně.

díky účinné látce REDENSYL® a jiným přírodním účinným látkám je tento přípravek schopen:
 
Obnovit rovnováhu fyziologických procesů.
 
Stimulovat buněčný metabolismus.
 
Zlepšit mikrooběh.
 

Aktivní složky:
REDENSYL® vyrobené ze 4 hlavních molekul (DHQG, EGCG2, Glicina, Zinco) schopných reaktivovat růst vlasů a snížit ztrátu za pouhých 84 dní.

Způsob použití: Naneste obsah jedné lahvičky rovnoměrně na čistou pokožku hlavy (ne nutně očištěnou) a masírujte. Upravte vlasy a bez opláchnutí aplikujte stimulační sprej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz