MILD popis produktu

 

      

 

 

MILD TEXTURE 250 ml - Polo trvalá ondulace, jemná, bez obsahu thyoglykolů /  amoniaku / parabenu

 

Inovativní produkt, který zaručujpolo permanentní výsledky s přirozenými účinky při plném respektování vlasového vlákna. S dobou trvání 8 až 10 týdnů v závislosti na typu vlasů, technice vlnění a použitých udržovacích přípravcích. Dodává vlasům nový tvar a texturu, zanechává je jemné, lesklé a vitální. Jednotné složení pro různé typy vlasů, jediný krok, bez neutralizační fáze, pro rychlejší a příjemnější obsluhu.

Použití:

Umyjte vlasy šamponem z řady ONcare. Aplikujte ekvalizér ve spreji ONcare pro regulaci pórovitosti vlasů. Díky tomu dosáhnete snadnějšímu rozčesávání a ochrany poškozených vlasů.
Natočte vlasy po pramenech na natáčky podle požadované techniky a požadovaného konečného výsledku. Mild Texture aplikujte od zadní partie na temeni směrem nahoru na každou natáčku po celé hlavě. Aplikujte nádobkou směrem dolů ve vzdálenosti 1-3 cm. Dbejte na úplné a přesné nasycení všech natáček.

Doba působení MILD TEXTURE bez ustalovače MILD BOOSTER:

5 - 25 minut. Chemickou preparaci / zvlnění zkontrolujte každých 5 minut.
Jakmile dosáhnete požadovaného výsledku, opláchněte natáčky pod tekoucí vodou alespoň 5 minut.
Jemně odstraňte natáčky bez tahání vlasů. Poté vlasy opláchněte pod tekoucí vodou, prosušte ručníkem a pokračujte ve stylingu. (pokud není použit MILD BOOSTER)

Doba působení MILD TEXTURE s ustalovačem MILD BOOSTER:

5 - 25 minut. Chemickou preparaci / zvlnění zkontrolujte každých 5 minut.
Jakmile dosáhnete požadovaného výsledku, opláchněte natáčky pod tekoucí vodou alespoň 5 minut. Osušte natáčky přikládáním ručníku a poté naneste ustalovač MILD BOOSTER a nechte působit 5 minut. Poté natáčky jemně odstraňte bez tahání vlasů a opět naneste ustalovač MILD BOOSTER po délkách na 2-3 minuty. Poté vlasy opláchněte pod tekoucí vodou, prosušte ručníkem a pokračujte ve stylingu.

Se speciálním systémem nanášení přípravku ve formě spreje, který zajišťuje dokonalé nanesení (4 průměrná použití).

 

MILD BOOSTER 1000 ml - Specifický ustalovač/fixace pro Mild Texture

 

Zlepšuje a zintenzivňuje kosmetické a restrukturalizační působení Mild Texture, prodlužuje efekt zvlnění trvalé ondulace.
Navrženo pro fixaci trvalé ondulace i na velmi citlivých vlasech.
V synergii s jemnou texturou RESTRUKTURUJÍ VLÁKNO a umožní vám získat DEFINOVANÉ, PEVNÉ A DLOUHOTRVAJICÍ ZVLNĚNÍ po dobu až 15 týdnů.

Použití:

Po době působení Mild Texture opláchněte natáčky pod tekoucí vodou alespoň 5 minut, aniž byste je vyjímali. Poté osušte natáčky přikládáním ručníku a naneste ustalovač MILD BOOSTER. Nechte působit 5 minut. Poté natáčky jemně odstraňte bez tahání vlasů a opět naneste ustalovač MILD BOOSTER po délkách na 2 – 3 minuty. Poté vlasy opláchněte pod tekoucí vodou, prosušte ručníkem a pokračujte ve stylingu.

Aktivní složky:

  • Extrakt ze šípku: pro ochranný, antioxidační a kondicionační účinek.

  • Hydrolyzované pšeničné proteiny: pro viditelné zvětšení objemu bez elektrostatického efektu.

  • Sericin: protein extrahovaný z hedvábí, má schopnost vázat se s keratinem vlasu, regeneruje a posiluje vlákno zevnitř.

 

 

      

 

Zpět do obchodu