NOYELLOW - BEBLOND SUPER LAMELLAR popis produktu

 

     

 

 

 

 

 

NOYELLOW BEBLOND SUPER LAMELLAR 100/300 ml - laminovač / Laminátor kutikuly pro blond vlasy přírodní, barvené a odbarvené

 

Laminovací péče ideální pro přírodní nebo barvené a odbarvené blond vlasy. Regenerované, hebké a uhlazené vlasy se zrcadlovým leskem.

Způsob použití:

Naneste na vlhké, umyté vlasy. Přebytek vody dobře vysušte ručníkem. Rozetřete přípravek po celé délce vlasů a nechte 5-10 minut působit. Opláchněte, pokračujte fénováním a konečnou úpravou vlasů. Pro co největší zesílení lesku použijte ve fázi stylingu vlasovou žehličku. Před použitím protřepejte.

Aktivní složky:

  • Rostlinný keratin: z pšenice, rýže, kukuřice a sóji: Má restrukturalizační a posilující účinek, regeneruje vlasový stvol kutikuly i kortexu. Díky hydrolyzovaným proteinům s nízkou molekulovou hmotností dodává vlasům objem a výživu.
  • Olej z jablečných semínek: Je vynikající náhradou silikonů, bohatý na antioxidační fytonutrienty. Dodává vlasům hydrataci, zabraňuje stárnutí buněk, vlasy jsou zářivě lesklé. Obnovuje přirozenou lipidovou bariéru, obsahuje vitamíny a minerály na podporu obnovy vlasového stvolu a hebkosti vlasů.
  • Jablečný pektin: Bohatý na polysacharidy, dodává vlasovému stvolu hustotu a objem. Zlepšuje přísun minerálních solí, čímž vlasům zaručuje hydrataci a pružnost. Vlasy jsou odolnější, SUPER ZREGENEROVANÉ, HEBKÉ a uhlazené. Vlasy mají ZRCADLOVÝ LESKLÝ EFEKT.

 

 

     

 

Zpět do obchodu