ONCARE SCALP - PURE ELIXIR popis produktu

 

     

 

 

 

ONCARE SCALP PURE ELIXIR 50 ml - předšamponové sérum pro všechny typy vlasů i vlasové pokožky

"PROFESSIONAL SYSTEM"

 

Elixír s koncentrovanou recepturou, speciálně určenou pro ochranu kůže a vlasů před negativními vnějšími vlivy a pro regeneraci vlasové pokožky. Podporuje správnou funkci pokožky a navozuje celkový pocit pohody.

Způsob použití:

Před použitím protřepejte a pomocí dávkovače naneste na navlhčenou vlasovou pokožku. Pro lepší vstřebání účinných látek naneste na mírně vysušenou pokožku. Aplikujte na celou vlasovou pokožku a promasírujte. Nechte několik minut působit. Opláchněte a pokračujte v ošetření přípravkem Scalp Shampoo. Používejte pravidelně, abyste udržovali vlasy a vlasovou pokožku stále v dobrém stavu.

Aktivní složky:

  • Extrakt z měsíčku lékařského: bohatá směs esenciálních olejů, flavonoidů a karotenoidů s protizánětlivými, antibakteriálními a zklidňujícími vlastnostmi, vynikající pro zklidnění kožních anomálií. Zlepšuje hydrataci pokožky a stimuluje metabolismus pokožky, čímž je pružnější a vyváženější.
  • Extrakt z aloe vera: bohatý na vitamíny A, C a E, zklidňuje, vyživuje a posiluje pokožku hlavy, zachovává celistvost vlasové struktury. Díky přítomnosti vitaminu B-12 podporuje růst buněk a stimuluje periferní mikrocirkulaci. Obsahuje vodu, minerály a aminokyseliny s antibakteriálními vlastnostmi, které zklidňují svědění a čistí vlasový folikul.
  • Sepicalm: zklidňující minerální komplex obnovuje komfort pokožky a zklidňuje citlivou pokožku.
  • Aquarich: komplex glycerinu, ovsa, lecitinu a draslíku pro zachování hydratace a posílení vlasové struktury.

 

 

     

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu