ONCARE SCALP - REBALANCING SHAMPOO popis produktu

 

     

 

 

 

ONCARE SCALP REBALANCING SHAMPOO 200 ml - vyrovnávací šampon pro pokožku s přebytečnou tvorbou mazu

"HOME SYSTEM"

 

Vyrovnávací šampon pro pokožku s přebytečnou tvorbou mazu, bez SLES-SLS. Jemně čistí, upravuje tvorbu kožního mazu na fyziologickou hodnotu a zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku. Zanechává vlasy vzdušné a lesklé.

Způsob použití: 

Naneste na navlhčenou vlasovou pokožku. Aplikujte šampon a nechte několik minut působit, poté pečlivě opláchněte. V případě potřeby úkon zopakujte. Pokračujte dále s přípravkem Rebalancing Treatment.

Aktivní složky:

  • Tiolisina® komplex 30: aktivní složka tvořená kombinací sirných aminokyselin s vlastnostmi normalizující tvorbu kožního mazu.

  • Extrakt z bobulí: superpotravina bohatá na vitamíny a a c, silné antioxidanty, které působí proti stárnutí pokožky a podporují regeneraci pokožky hlavy. Působí jako silné protizánětlivé látky a zklidňují pokožku v případě podráždění.

  • Šťáva z papáji: odstraňuje veškeré nečistoty a obnovuje přirozený lesk a hebkost vlasové struktury díky živinám v ní přítomným a množství vitamínů, minerálů a enzymů. Bojuje s oxidativním stresem a volnými radikály a zabraňuje dehydrataci pokožky.

 

 

     

 

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu