ONCARE SCALP - REVITALIZING SHAMPOO popis produktu

 

     

 

 

 

ONCARE SCALP REVITALIZING SHAMPOO 200 ml - revitalizační šampon pro křehké vlasy, náchylné k vypadávání

"HOME SYSTEM"

 

Revitalizační šampon pro křehké vlasy, náchylné k vypadávání, bez SLES-SLS. Jemně čistí a dodává vlasové pokožce pocit energie, vitality a pohody. Má vyrovnávací účinek.

Způsob použití: 

Rovnoměrně naneste na navlhčenou vlasovou pokožku. Aplikujte šampon a nechte několik minut působit, poté pečlivě opláchněte. V případě potřeby úkon zopakujte. Pokračujte v ošetření přípravkem Revitalizing Treatment.

Aktivní složky:

  • Redensyl: synergická směs 4 molekul, dhqg, egcg2, glycinu a zinku, které reaktivují kmenové buňky cibulky a podporují růst vlasů
  • Extrakt z pivoňky: obsahuje aktivní složky jako flavonoidy, polyfenoly a glykosid monoterpeny s antioxidačním, elastickým a revitalizačním účinkem. Pivoňka napomáhá syntéze kolagenu a stimuluje tvorbu dermálních papil
  • Extrakt ze šalvěje: Bohatý na fenolové kyseliny, flavonoidy a esenciální oleje, které pomáhají zlepšit zdraví vlasů. Díky svým známým transpiračním a adstringentním vlastnostem obsahuje beta-sitosterol, který zabraňuje řídnutí vlasové struktury a revitalizuje suché a dehydratované vlasy a poskytuje výživu vlasovým folikulům.

 

 

     

 

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu