ONCARE SCALP - PURIFYING TREATMENT popis produktu

 

     

 

 

 

ONCARE SCALP PURIFYING TREATMENT 100 ml - bezoplachové ošetření ve spreji, které zabraňuje tvorbě lupů

"HOME SYSTEM"

 

Čistící kúra. Bezoplachové ošetření ve spreji, které zabraňuje tvorbě lupů, reguluje tvorbu kožního mazu a obnovuje rovnováhu vlasové pokožky. Účinně čistí pokožku a vytváří pro ni čisté a zdravé prostředí. Regeneruje a posiluje kožní bariéru, odstraňuje pocit svědění a zesiluje účinek čistícího šamponu Purifying Shampoo. Při pravidelném používání výrazně snižuje tvorbu lupů již po prvních aplikacích.

Způsob použití: 

Před použitím protřepejte a rovnoměrně naneste na umytou a ručníkem vysušenou vlasovou pokožku. Pečlivě rozetřete na postiženou oblast. Jemně promasírujte a bez oplachování vysušte. Používejte podle potřeby i na suchou pokožku, abyste jí ulevili od nepříjemných pocitů.

Aktivní složky:

  • Piroctone olamin: antibakteriální, protiplísňová a mazoregulační složka
  • Extrakt z kopřivy: bohatý na stopové prvky, esenciální aminokyseliny a minerály se specifickými hemostatickými a čistícími vlastnostmi.
  • Extrakt z rozmarýnu: díky kyselině kávové a apigeninu má povzbuzující, stimulační a antiseptické vlastnosti. Bohatý na silné antioxidanty, působí proti plísním, bojuje proti zánětům kůže a zachovává přirozenou pohodu pokožky.

 

 

     

 

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu