ONCARE SCALP - REBALANCING TREATMENT popis produktu

 

     

 

 

 

 

 

ONCARE SCALP REBALANCING TREATMENT 100 ml - bezoplachové ošetření ve spreji, určené pro pokožku s nadměrnou tvorbou kožního mazu

"HOME SYSTEM"

 

Vyrovnávací kúra. Bezoplachové ošetření ve spreji, určené pro pokožku s nadměrnou tvorbou kožního mazu. Zklidňuje, chrání a normalizuje podrážděnou nebo změněnou vlasovou pokožku, má okamžitý utišující účinek a zabraňuje nadměrné tvorbě kožního mazu, prodlužuje pocit čistoty a navrací kůži rovnováhu.

Způsob použití:

Před použitím protřepejte a naneste na umytou a ručníkem vysušenou vlasovou pokožku. Jemně promasírujte a bez oplachování vysušte. Přípravek může být aplikován i během dne na suchou pokožku, aby se znovu aktivoval účinek regulace kožního mazu.

Aktivní složky:

  • Tiolisina® complex 30: aktivní složka sirných aminokyselin s vlastnostmi normalizující tvorbu kožního mazu.
  • Extrakt z bobulí: superpotravina bohatá na vitamíny A a C, silné antioxidanty, které působí proti stárnutí pokožky a podporují regeneraci pokožky hlavy. Působí protizánětlivě a zklidňují pokožku v případě podráždění.
  • Šťáva z papáje: odstraňuje veškeré nečistoty a obnovuje přirozený lesk a hebkost vlasové struktury díky živinám v ní přítomným a množství vitamínů, minerálů a enzymů. Bojuje s oxidativním stresem a volnými radikály a zabraňuje dehydrataci pokožky.

 

 

     

 

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu