ONCARE SCALP - SKIN SHAMPOO popis produktu

 

     

 

 

 

 

 

ONCARE SCALP SKIN SHAMPOO 950 ml - normalizující čistící šampon

"PROFESSIONAL SYSTEM"

 

Dokonalá konzistence přípravku umožňuje rychlé uvolnění aktívních látek, které intenzivně čistí pokožku a zamezují ztrátě hydratace. Pravidelné a opakované používání Skin Shampoo zajišťuje optimální výsledky. Pokožka rychle znovu získá rovnováhu a optimální pružnost spolu s dlouhodobým pocitem příjemné svěžesti. BEZ SLES-SLS.

Způsob použití: 

Naneste rovnoměrně na navlhčenou vlasovou pokožku, předem očištěnou pomocí přípravků MARINE SCRUB a PURE ELIXIR. Nechte několik minut působit. Přidejte vodu a jemně promasírujte, poté opláchněte. V případě potřeby úkon opakujte. Pokračujte s nejvhodnější ošetření diagnostikované anomálie.

Aktivní složky:

  • Eukalyptový extrakt: s balzamikovými vlastnostmi, regulátor kožního mazu. Jeho použití umožňuje posílit vlasové folikuly a odstranit toxiny, které vlasy oslabují, a zajistit tak správný přísun kyslíku a výživy pro zdravější růst.
  • Extrakt z aloe vera: bohatý na vitamíny A, C a E, zklidňuje, vyživuje a posiluje pokožku hlavy, zachovává celistvost vlasové struktury. Díky přítomnosti vitaminu B-12 podporuje růst buněk a stimuluje periferní mikrocirkulaci. Obsahuje vodu, minerály a aminokyseliny s antibakteriálními vlastnostmi, které zklidňují svědění a čistí vlasový folikul.
  • Extrakt z bobulí: superpotravina bohatá na vitamíny A a C, silné antioxidanty, které působí proti stárnutí pokožky a podporují regeneraci pokožky hlavy. Působí jako silné protizánětlivé látky a zklidňují pokožku v případě podráždění.
  • Šťáva z papáje: odstraňuje veškeré nečistoty a obnovuje přirozený lesk a hebkost vlasové struktury díky živinám v ní přítomným a množství vitamínů, minerálů a enzymů. Bojuje s oxidativním stresem a volnými radikály a zabraňuje dehydrataci pokožky.

 

 

     

 

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu