PROTEO PERM popis produktu

      

     

 

 

PROTEO PERM  1000ml

Trvalá ondulace pro pevné a výrazné kadeře. S proteinovými hydrolyzáty pšenice.

Vlastnosti:

  • Zvlní a zpevní vlasy do požadovaného výsledku u všech typu vlasů 

  • Hydratuje a vyživuje vlasy díky inovačnímu složení

 

1S - pro silné, tvrdé a těžké vlasy 

- pro normální vlasy 

2 - pro jemné vlasy / chemicky ošetřené vlasy (barvené)

 

Použití:

Do plastové misky přelít 80-100 ml. U vlasů těžce zvlnitelných lze provést moření.

Vlasy normální, narušené a silně narušené nejprve natočit na natáčky. Poté nanášet přepad. Vodu. Doba působení: 10- 15 minut. Po této době vlasy na natáčkách důkladně propláchnout vodou. Vodu z natáček dobře vysušit ručníkem a nanést ustalovač.

Upozornění:

Aplikaci neprovádět u poškozené pokožky - vřídky, čerstvé jizvy, ekzémy apod. Používejte ochranné rukavice. Chraňte oči.

V synergii s PROTEO FIX kompletně obnovuje sirné vazby a fixuje nový tvar, který chcete získat. Proteo PERM umožňuje dosáhnout různých stylů v závislosti na potřebách klienta. Proteo Perm zaručuje dlouhotrvající efekt chemické preparace (trvalé). Obsahuje aktivní složky, které neutralizují zbytky nepříjemné vůně. Vlasy během procesu působení chrání a restrukturalizuje.

 

PROTEO FIX - Neutralizační ustalovač trvalé pH3 

Neutralizační ustalovač se stabilizovaným kyselým pH k účinné neutralizaci alkalických zbytků. V synergii s proteo PERM kompletně rekonstruuje sirné vazby redukované chemickou preparací. Fixuje nový tvar a neutralizuje zbytky redukujících látek.
 
Způsob použití:
 
Po době působení chemické preparaci PROTEO PERM 1S/ 1/ 2 důkladně opláchněte vlažnou vodou po dobu 5 minut. Opatrně natáčky vysušte přikládáním ručníku, poté přejděte k aplikaci fixátoru PROTEO FIX. Nechte působit 5 minut. Poté opatrně sundejte natáčky a opět naneste PROTEO FIX a nechte působit další 3 minuty. Poté důkladně  opláchněte teplou vodou.
 
Upozornění:
 

Výrobek obsahuje soli kyseliny thloglykolové. Řiďte se návodem k použití. Zabraňte jeho vniknutí do očí. Pokud přípravek přijde do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte vodou a vyhledejte odbornou lékařskou pomoc. Při aplikaci používejte ochranné rukavice. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 
Aktivní složky:
  • Mátová esence: k neutralizaci zbytků nepříjemné vůně.
  • Hydrolyzát pšeničných bílkovin: restrukturalizuje, vyživuje a hydratuje.

 

 

     

 

Zpět do obchodu