PROTEO (PRO PROFESIONÁLY)

proteoperm_1

 

proteo PERM

Ošetření k přetvoření jakéhokoli typu vlasů do nového vlnitého tvaru. Proteo PERM Vám umožňuje dosáhnout různých stylů, v závislosti na Vašich potřebách, s údržbou léčby delší než jiné perm. Formulováno s účinnými látkami, které neutralizují zbytky zápachu a chrání a restrukturalizují vlasy během provozu.

1 – normální vlasy
1S – silné, tvrdé a těžké vlasy
2 – narušené, barvené vlasy

Definuje rozhodujícím způsobem všechny typy vln, které chcete získat.

Hydratuje a vyživuje vlasy díky novému speciálnímu složení.


proteo FIX

Neutralizační roztok se stabilizovaným kyselým pH, účinně pufruje alkalické zbytky.
V součinnosti s proteo FIX, neutralizačním roztokem, zcela rekonstruuje vazby síry redukované zvlňovací kapalinou, fixuje novou formu a neutralizuje zbytky redukčních látek.

Aktivní zásady:
MINT ESSENCE: neutralizuje zbytky zápachu.
HYDROTICKÉ PROTEINY PŠENICE: s rekuperací, výživnou a hydratační funkcí.

Zlepšení výsledného výsledku POWERPLEX, inovativní profesionální léčba, která působí ve spolupráci se všemi technickými službami, které zabraňují poškození a poškození vlasů.

 

Pouze pro profesionální použití

 

REGISTRACE PRO KADEŘNÍKY A VELKOOBCHOD JE NUTNÁ PRO ZOBRAZENÍ VŠECH PRODUKTŮ KTERÉ JSOU URČENY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ. REGISTRACÍ SE AUTOMATICKY ZOBRAZÍ KADEŘNICKÉ A VELKOOBCHODNÍ CENY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace, maximálně do 24 hodin.  REGISTRACE ZDE 

POKUD PRACUJETE S VÝUČNÍM LISTEM V OBORU KADEŘNÍK (popř. doklad o studiu ve stejném oboru), REGISTRUJTE SE VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE “JAKO KADEŘNÍK” (pro Vás IČO není povinné) A ZAŠLETE KOPII CERTIFIKÁTU NA E-MAIL shop@alpo.cz   REGISTRACE ZDE