REVERSO popis produktu

      

     

 

 

REVERSO HAIR COLOR 100 ml - Oxidační permanentní barva BEZ AMONIAKU A BEZ PPD
 

Šetrná permanentní krémová barva na vlasy vhodná pro alergiky, obohacená o exkluzivní směs z čerstvě odstředěných superpotravin. Bez amoniaku a bez ppd. Intenzivní, zářivé, dlouhotrvající barvy a dokonalé krytí bílých vlasů díky bohatosti a vyváženosti barvicích pigmentů. Absence amoniaku zaručuje kadeřníkovi lepší pocit při práci a zákazníkovi příjemnější celkový smyslový zážitek při barvení. Reverso Hair Color je super výživné barvivo na bázi rostlinných výtažků. Exkluzivní směs superpotravin, specifická pro každou skupinu barev. K dispozici ve více než 80 odstínech. Skutečná nabídka pro koloristy, řada barevných kombinací dostupných v Reverso Hair Color, nabízí vzrušující odstíny a velkou různorodost barevných tónů pro konečného zákazníka. Pro nejlepší efekt doporučujeme používat v kombinaci s krémovými oxidanty Reverso Oxy.

Vlastnosti:

  • 100% zaručené krytí šedivých vlasů a maximální lesk při plném respektování vlasového vlákna pro intenzivní a zářivou barvu.

  • Hloubková výživa a extrémní jemnost pro jemné, hedvábné a viditelně zdravější vlasy již po první aplikaci.

SUPER-KONCENTROVANÁ VÝŽIVA PRO BARVENÍ VLASŮ NA VYSOKÉ ÚROVNI.
 

Vytváří intenzivní a zářivé barvy pro jemné, hedvábné a extrémně lesklé vlasy. Všechny nuance lze smíchat dohromady a přizpůsobit odstín výsledku, nabídnout maximální kreativitu, poskytnout bohaté odlesky a úplné zakrytí šedivých vlasů.

REVERSO zajišťuje 100% zakrytí šedin a současně bere ohled na vlasové vlákno. Intenzivní zářivá barva pro hebké, hedvábné a mimořádně lesklé vlasy.

Inovační složení maximalizuje výsledek barvení, chrání vlasy a dělá je viditelně zdravějšími již po první aplikaci díky vysoké koncentraci antioxidantů, vitaminů a minerálů, které se nacházejí ve směsi Superfood.

VÝHODY

+ 100% pokrytí a maximální lesk

+ mimořádná jemnost a hloubková VÝŽIVA

Zdravější a hebčí barvené vlasy.

 

SMĚS SUPERFOOD

  • Exkluzivní směs za studena extrahovaných rostlinných prvků, bohatých na výživné látky, které jsou schopné zintenzivnit blahodárné kosmetické působení barvení a přinášet vlasům hloubkovou výživu.

BARVENÍ A VÝŽIVA.

Přírodní >>> SMĚS SUPERFOOD + AVOKÁDO

  • Avokádo je bohaté na vápník, draslík, vitamin A a E, má vysokou hydratační schopnost, zachovává v nezměněném stavu pružnost vlasů, snižuje stárnutí dříků vlasů.

Popelavá/Béžová >>> SMĚS SUPERFOOD + ZÁZVOR/BANÁN

  • Banán, bohatý na vitaminy A, B a C oligoelementů s remineralizačními a restrukturalizačními vlastnostmi. Zázvor, bohatý na antioxidanty, se stimulujícími vlastnostmi a s vlastnostmi působení proti příznakům stárnutí.

Zlatavé/Ultra Blond >>> SMĚS SUPERFOOD + POMERANČ/KURKUMA

  • Pomeranč, bohatý na vitamin C a alfa-beta hydroxykyseliny, uděluje vlasům ochranu, buněčnou obnovu, hydrataci a svěžest. Kurkuma, která je také bohatá na vitamin C a antioxidanty, dělá vlasy silnějšími a hebčími.

Červené/Měděné/Fialová/mahagonová >>> SMĚS SUPERFOOD + MRKEV/ČERVENÉ PLODY

  • Mrkev, bohatá na minerály, vitaminy B a C a antioxidanty, zesiluje strukturu vlasů a udržuje je zdravé a bohaté. Červené plody díky směsi antioxidantů stimulují mikrooběh a napomáhají okysličení buněk, a vyživují tak vlasy do hloubky.

Fantazie >>> SMĚS SUPERFOOD + JABLKO/SLADKÉ FEFERONKY

  • Jablko s vysokou hydratační schopností představuje opravdový elixír zářivosti pro vlasy. Sladké feferonky, bohaté na vitaminy a antioxidanty, podporují okysličování vlasů.

REVERSO působí synergicky s peroxidy REVERSO OXY 3%, 6%, 9%, 12%.

 

- VÍCE NEŽ 80 ODSTÍNECH

- BEZ AMONIAKU A PPD

- 100% KRYTÍ BÍLÝCH VLASŮ A MAXIMÁLNÍ LESK

- MIMOŘÁDNÁ JEMNOST A HLOUBKOVÁ VÝŽIVA

 

 

     

 

 

     

 

Zpět do obchodu