ONCARE SMOOTH - SUPER LAMELLAR popis produktu

 

     

 

 

 

ONCARE SMOOTH SUPER LAMELLAR 100/300 ml - laminovač / Laminátor kutikuly pro vlasy porézní, suché, dehydratované a narušené

 

Uhlazující laminační přípravek. Laminovací péče ideální pro dlouhé a neposlušné vlasy. Regenerované, hebké a uhlazené vlasy se zrcadlovým leskem.

Způsob použití:

Naneste na vlhké, předem umyté vlasy. Přebytek vody dobře vysušte ručníkem. Aplikujte přípravek po celé délce vlasů a nechte 5-10 minut působit. Opláchněte, pokračujte fénováním a konečnou úpravou vlasů. Pro co největší zesílení lesku použijte ve fázi stylingu vlasovou žehličku. Před použitím protřepejte.

Základní složení:

  • ROSTLINNÝ KERATIN z pšenice, rýže, kukuřice a sóji: Má restrukturalizační a posilující účinek, regeneruje vlasový stvol kutikuly i kortexu. Díky hydrolyzovaným proteinům s nízkou molekulovou hmotností dodává vlasům objem a výživu.
  • OLEJ Z JABLEČNÝCH SEMÍNEK: Je vynikající náhradou silikonů, bohatý na antioxidační fytonutrienty. Dodává vlasům hydrataci, zabraňuje stárnutí buněk, vlasy jsou zářivě lesklé. Obnovuje přirozenou lipidovou bariéru, obsahuje vitamíny a minerály na podporu obnovy vlasového stvolu a hebkosti vlasů.
  • JABLEČNÝ PEKTIN: Bohatý na polysacharidy, dodává vlasovému stvolu hustotu a objem. Zlepšuje přísun minerálních solí, čímž vlasům zaručuje hydrataci a pružnost. Vlasy jsou odolnější, SUPER ZREGENEROVANÉ, HEBKÉ a uhlazené. Vlasy mají ZRCADLOVÝ LESKLÝ EFEKT.

 

     

 

 

 

 

     

 

Zpět do obchodu