Produktový katalog - technické produkty

 

 

BLEACHING SYSTEM - ZESVĚTLENÍ AŽ O 9 TÓNŮ

 

Kompletní řada produktů navržených tak, aby vyhovovaly různým specifickým potřebám a strukturám vlasů. Nabízí profesionální služby v souladu s módními trendy. Kompletní řada pro zesvětlení vlasů až o 9 tónů. Pro každou techniku, každý výsledek, každou kapilární strukturu. Inovativní receptury "bezpečného salonu". Zamezují tvorbu žlutých odstínů, snadné použití pro jedinečné výsledky, se zcela přirozeným vzhledem a extrémním leskem.

Příjemné vůně, které zpříjemní práci profesionála, tak obsluhu zákazníka.

Decolorvit, navždy blond

Vlastnosti:

 • Chrání: inovativní řada určená k ochraně a posílení vlasové struktury

 • Rozjasňuje: umožňuje dosáhnout extra jasných blond, zanechává vlasy lesklé a hydratované

 

RESTRUKTURALIZAČNÍ KÚRA PRO KRÁSU VLASŮ

 

Inovativní profesionální ošetření, které funguje v synergii se všemi technickými službami, zlepšuje kosmetický výsledek, zabraňuje poškození a lámání vlasů. Chemická ošetření mění nebo poškozují hlavní strukturu keratinu, což způsobuje přerušení proteinových vazeb a následné lámání vlasů. POWERPLEX chrání proteinové vazby, obnovuje struktury poškozené předchozím ošetřením, vytváří nové vazby mezi řetězci aminokyselin.

Neobsahuje:

barviva, konzervační látky uvolňující formaldehyd, parabeny, složky živočišného původu.

Vlastnosti:

 • Exkluzivní složení: využívá inovativní patentovanou molekulu přírodního původu, speciálně vyvinutou tak, aby působila na tři základní parametry, které určují sílu a krásu vlasů.

 • Výkon: snadno proniká do struktury vlasu a vytváří nové proteinové vazby. Chrání vlasy, dodává jim novou sílu a vitalitu, opravuje poškozené struktury a zlepšuje kosmetické výsledky technické služby v salónu.

 • Jednoduchost: je všestranný, jeho speciální složení umožňuje jeho použití se všemi technickými službami, zvyšuje jeho vlastnosti: barvení, zesvětlení, odbarvení, chemické vyhlazení, trvalá, sprejová trvalá, přímé barvení, keratinové vyhlazení vlasů, restrukturalizace.

TRVALÁ ONDULACE / CHEMICKÁ PREPARACE

 

Specifická řada pro definované a dlouhotrvající kadeře. Voňavá trvalá, která umožňuje získat bezpečnou a trvalou ondulaci s ohledem na druh vlasu díky vysokému obsahu keratinu. Zaručuje vitalitu a fixaci s maximální ochranou vlasové struktury.

Vlastnosti:

 • Chrání: složení bohaté na látky, které pečují o vlasy: proteiny, keratin

 • Definuje: dodává pevnost a objem vlasům

TRVALÁ ONDULACE / CHEMICKÁ PREPARACE

 

Trvalá ondulace pro pevné a výrazné kadeře. S proteinovými hydrolyzáty pšenice.

Vlastnosti:

 • Zvlní a zpevní vlasy do požadovaného výsledku u všech typu vlasů 

 • Hydratuje a vyživuje vlasy díky inovačnímu složení

TRVALÁ ONDULACE / CHEMICKÁ PREPARACE VE SPREJI

 

Trvalá ondulace bez thioglykolátů, bez parabenů a bez amoniaku s hedvábnými proteiny a extraktem z magnólie. Vytvořeno tak, aby nabízelo vzrušující, konkrétní a vysoce profesionální výsledky, věnované kadeřníkům a zákazníkům. Jemná trvalá ondulace řady Mild Texture, určená pro citlivé i extra jemné vlasy, na kterých nelze provádět ,,tradiční trvalou“.

Řada nové generace, která vám umožní vytvářet jakýkoliv styl.

Vlastnosti:

 • Extrémně jemný: 100% jemný, 0% amoniak, 0% parabenů, 0% thioglykolát 

 • Zaručené výsledky: inovativní složení s jedinečným výkonem

 

 

   

 

   

 

 

 

Zpět do obchodu