531 - ŠAMPON/MASKA OŽIVUJÍCÍ BARVU VLASŮ (PRO PROFESIONÁLY)

531

ČASOVÁ REVOLUCE V SALONU

Multifunkční přípravek, který současně myje, chrání a barví vlasy. Ideální pro obnovení odlesků barvených vlasů, pro vytvoření nových odlesků na odbarvených (melírovaných) vlasech. Zvýrazňuje lesk a dodává vlasům hebkost. Neobsahuje amoniak.

V Selective Professional Research Laboratories, vytváří produkty, na reakce a potřeby moderních žen, které žijí ve spěchu. Navrhli jedinečný produkt, který šetří čas a otřásá kosmetickými rutinami. 531 je snadné, rychlé a vysoce výkonné ošetření, které zvládne každá žena za pouhých 5 minut.

NENÍ ČAS? ANO BARVA!!

531 nabízí výsledky vynikajících profesionálních služeb tím, že zvyšuje krásu vašich vlasů.

K dispozici ve výběru 6 progresivních odstínů (ČERVENÁ, MĚDĚNÁ, FIALOVÁ, POPELAVÁ-STŘÍBRNÁ, HNĚDÁ, ZLATÁ).

Nový salonní trend je rychlost.

Rychlá, efektivní a intuitivní služba, kterou lze rychle a snadno provádět za pouhých 5 MINUT.

3 SLUŽBY V JEDNOM: šampon, barva a kondicionér.

1 VÝROBEK pro mimořádné okamžité výsledky.

Způsob použití:

Naneste na vlhkou vlasovou pokožku, proveďte mytí masážními pohyby i do délek a nechte působit 3 až 5 minut podle typu vlasů. Poté opláchněte a pokračujte ve stylingu.

REGISTRACE PRO KADEŘNÍKY A VELKOOBCHOD JE NUTNÁ PRO ZOBRAZENÍ VŠECH PRODUKTŮ KTERÉ JSOU URČENY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ. REGISTRACÍ SE AUTOMATICKY ZOBRAZÍ KADEŘNICKÉ A VELKOOBCHODNÍ CENY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace, maximálně do 24 hodin.  REGISTRACE ZDE 

POKUD PRACUJETE S VÝUČNÍM LISTEM V OBORU KADEŘNÍK (popř. doklad o studiu ve stejném oboru), REGISTRUJTE SE VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE “JAKO KADEŘNÍK” (pro Vás IČO není povinné) A ZAŠLETE KOPII CERTIFIKÁTU NA E-MAIL shop@alpo.cz   REGISTRACE ZDE