Šampon proti lupům - BHEYSÉ - PURIFYING SHAMPOO 1000 ml

Šampon proti lupům. Kombinované působení myrhy, oleje z čajovníku (Tea Tree Oil) a jedle bělokoré čistí pokožku hlavy a vlasy. Vlasy budou jemnější, zářivější a zregenerované.

Aktivní složky:

 •  Myrha: pryskyřice s protizánětlivými, anestetickými a dezinfekčními vlastnostmi. Působí regeneračně na pokožku hlavy a hraje zásadní roli při stimulaci mikrocirkulace vlasové pokožky.
 •  Tea Tree Oil: Melaleuca olej, lépe známý jako Tea Tree Oil, je esenciální olej extrahovaný z listů Melaleuca alternifolia, rostliny patřící do čeledi Myrtaceae. Olej Melaleuca, známý pro své antimikrobiální vlastnosti, se používá v bylinné a kosmetické oblasti.
 •  Jedle bělokorá:  čistí, odstraňuje a normalizuje nadměrnou mazovou sekreci. Zlepšuje kondici vlasové pokožky díky antibakteriálním, antimykotickým procesům, pomáhají posilovat imunitní a oběhový systém a zmírňují zánětlivé stavy. Vlasům dodává lesk, zanechává je lehké a hedvábné.
 •  Kyselina salicylová: známá pro své exfoliační a protizánětlivé vlastnosti, podporuje zdravou pokožku hlavy bez nečistot, stimuluje růst vlasů a zabraňuje tvorbě lupů. Nezbytný spojenec pro silné, lesklé a zdravé vlasy.
 •  Extrakt z Boswellie: známý pro své protizánětlivé a zklidňující vlastnosti. Zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku v zánětu. Podporuje vitalitu vlasové pokožky, pomáhá udržovat vlasy zdravé a silné.
 •  Cicimek: známý pro své vyživující a regenerační vlastnosti. Hloubkově vlasy vyživuje, dělá je hebkými, lesklými a odolnými. Díky svým antioxidačním vlastnostem chrání vlasy před poškozením vnějšího prostředí, udržuje vlasy při růstu zdravé a silné.
Skladem
Kód: BSP
Značka: Bheysé
469 Kč 388 Kč bez DPH
Kategorie: PÉČE O VLASY

Šampon proti lupům. Kombinované působení myrhy, oleje z čajovníku (Tea Tree Oil) a jedle bělokoré čistí pokožku hlavy a vlasy. Vlasy budou jemnější, zářivější a zregenerované.

Způsob použití:

Naneste na mokré vlasy a jemně masírujte, proveďte mytí a poté pečlivě opláchněte.

Aktivní složky:

 • Myrha: pryskyřice s protizánětlivými, anestetickými a dezinfekčními vlastnostmi. Působí regeneračně na pokožku hlavy a hraje zásadní roli při stimulaci mikrocirkulace vlasové pokožky.
 • Tea Tree Oil: Melaleuca olej, lépe známý jako Tea Tree Oil, je esenciální olej extrahovaný z listů Melaleuca alternifolia, rostliny patřící do čeledi Myrtaceae. Olej Melaleuca, známý pro své antimikrobiální vlastnosti, se používá v bylinné a kosmetické oblasti.
 • Jedle bělokorá:  čistí, odstraňuje a normalizuje nadměrnou mazovou sekreci. Zlepšuje kondici vlasové pokožky díky antibakteriálním, antimykotickým procesům, pomáhají posilovat imunitní a oběhový systém a zmírňují zánětlivé stavy. Vlasům dodává lesk, zanechává je lehké a hedvábné.
 • Kyselina salicylová: známá pro své exfoliační a protizánětlivé vlastnosti, podporuje zdravou pokožku hlavy bez nečistot, stimuluje růst vlasů a zabraňuje tvorbě lupů. Nezbytný spojenec pro silné, lesklé a zdravé vlasy.
 • Extrakt z Boswellie: známý pro své protizánětlivé a zklidňující vlastnosti. Zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku v zánětu. Podporuje vitalitu vlasové pokožky, pomáhá udržovat vlasy zdravé a silné.
 • Cicimek: známý pro své vyživující a regenerační vlastnosti. Hloubkově vlasy vyživuje, dělá je hebkými, lesklými a odolnými. Díky svým antioxidačním vlastnostem chrání vlasy před poškozením vnějšího prostředí, udržuje vlasy při růstu zdravé a silné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu