Pigmentový krémový vyvíječ - BHEYSÉ - RIVELATORE LATTESCENTE 1000 ml

Ideální pro služby tón v tónu.

Nezesvětluje.

Aktivní složky:

  •  Kokosový olej: má mimořádné vlastnosti. Je vynikajícím spojencem v péči o vlasy, udržuje je zdravé a dobře vyživené. Bohatý na vitamíny a antioxidanty. Je mimořádně užitečný pro hydrataci vlasů, jejich posílení. Vlasy činí hebké a lesklé.
  •  Včelí vosk: má změkčující, anti-dehydratační, filmotvorné a antibakteriální vlastnosti. Je to všestranná a přírodní složka, která nabízí mnoho výhod pro péči o pleť a vlasy.

Skladem
Kód: RLB
Značka: Bheysé
219 Kč 181 Kč bez DPH
Bheyse rivelatore 1000ml
Pro profesionály Pouze pro registrované

Ideální pro služby tón v tónu.

Nezesvětluje.

Varování:

OBSAHUJE PEROXID VODÍKU.

Uchovávejte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření. Vždy používejte vhodné rukavice. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Pokud se produkt náhodně dostane do očí, okamžitě je vypláchněte a pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. V souladu se současnými normami EU. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití.

Aktivní složky:

  • Kokosový olej: má mimořádné vlastnosti. Je vynikajícím spojencem v péči o vlasy, udržuje je zdravé a dobře vyživené. Bohatý na vitamíny a antioxidanty. Je mimořádně užitečný pro hydrataci vlasů, jejich posílení. Vlasy činí hebké a lesklé.
  • Včelí vosk: má změkčující, anti-dehydratační, filmotvorné a antibakteriální vlastnosti. Je to všestranná a přírodní složka, která nabízí mnoho výhod pro péči o pleť a vlasy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu