Parfémovaná krémová oxidační emulze 6% - BHEYSÉ OXY 1000 ml

Oxidační krémová emulze s příjemnou vůní. S kokosovým olejem a včelím voskem.

Aktivní složky:

  •  Kokosový olej: má mimořádné vlastnosti. Je vynikajícím spojencem v péči o vlasy, udržuje je zdravé a dobře vyživené. Bohatý na vitamíny a antioxidanty. Je mimořádně užitečný pro hydrataci vlasů, jejich posílení. Vlasy činí hebké a lesklé.
  •  Včelí vosk: má změkčující, anti-dehydratační, filmotvorné a antibakteriální vlastnosti. Je to všestranná a přírodní složka, která nabízí mnoho výhod pro péči o pleť a vlasy.

Skladem
Kód: HO2C
Značka: Bheysé
129 Kč 107 Kč bez DPH
oxy bheyse 20
Pro profesionály Pouze pro registrované

Oxidační krémová emulze s příjemnou vůní. S kokosovým olejem a včelím voskem.

Uchovávejte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření. Vždy používejte vhodné rukavice. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Pokud se produkt náhodně dostane do očí, okamžitě je vypláchněte a pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. V souladu se současnými normami EU. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití.

Varování:

OBSAHUJE PEROXID VODÍKU.

Aktivní složky:

  • Kokosový olej: má mimořádné vlastnosti. Je vynikajícím spojencem v péči o vlasy, udržuje je zdravé a dobře vyživené. Bohatý na vitamíny a antioxidanty. Je mimořádně užitečný pro hydrataci vlasů, jejich posílení. Vlasy činí hebké a lesklé.
  • Včelí vosk: má změkčující, anti-dehydratační, filmotvorné a antibakteriální vlastnosti. Je to všestranná a přírodní složka, která nabízí mnoho výhod pro péči o pleť a vlasy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu