BLÚWAVE (PRO PROFESIONÁLY)

blúwave

WAVE PERM

Specifická řada pro definované a dlouhotrvající kadeře. Umožňuje získat definované a trvalé zvlnění, s ohledem na povahu kudrnatých vlasů. S příjemnou vůní zanechává vlasy jemné a lesklé. Receptura navržená pro získání různých stupňů zvlnění, podle potřeby na jakémkoli typu vlasů. Oživuje rozcuchaný, odvážný vzhled a afro účesy. Zaručuje vitalitu a fixaci s maximální ochranou vlasové struktury.

0 – obtížné zvlněné vlasy
1 – normální a jemné vlasy
2 – bělené a barvené vlasy

Díky synergii s BLÚWAVE FIX zajišťuje specifická fixační tekutina rychlé a dlouhodobé uchycení v celém rozsahu vlasového vlákna. BLÚWAVE FIX je formulován se stabilizovaným kyselým pH, aby účinně pufroval alkalické zbytky.

Aktivní zásady:
AMERACIDY KERATINU: nízká molekulová hmotnost proniká do mozkové kůry, hydratuje ji a posiluje ji zevnitř; obnovuje správnou hydrataci pro pohodu vlasů.

Pouze pro profesionální použití

REGISTRACE PRO KADEŘNÍKY A VELKOOBCHOD JE NUTNÁ PRO ZOBRAZENÍ VŠECH PRODUKTŮ KTERÉ JSOU URČENY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ. REGISTRACÍ SE AUTOMATICKY ZOBRAZÍ KADEŘNICKÉ A VELKOOBCHODNÍ CENY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace, maximálně do 24 hodin.  REGISTRACE ZDE 

POKUD PRACUJETE S VÝUČNÍM LISTEM V OBORU KADEŘNÍK (popř. doklad o studiu ve stejném oboru), REGISTRUJTE SE VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE “JAKO KADEŘNÍK” (pro Vás IČO není povinné) A ZAŠLETE KOPII CERTIFIKÁTU NA E-MAIL shop@alpo.cz   REGISTRACE ZDE