COLOREVO - barvy na vlasy a peroxidy

EMOCIONÁLNÍ ZKUŠENOST

COLOREVO

Colorevo zaručuje mimořádné barvy, zdravé vlasy a vzrušující výsledky. Výsledky jsou možné díky špičkové technologii CERAMIDU CERAFLUX PLUS A COLOR DIFFUSION systém. COLOREVO nabízí mimořádnou řadu vysoce osobitých a přizpůsobitelných odstínů. Více než 202 odstínů. Nechte se přenést do světa umění, barev a kreativity.

Vlastnosti:

  • CERAFLUX PLUS: senzační, plné a zdravé vlasy díky vzácným aktivním komplexům, které působí ve všech fázích procesu barvení. Výsledek: perfektní barva a senzační vlasy.

  • COLOR DIFFUSION SYSTEM: zářivé, brilantní a dlouhotrvající barvy díky vyváženému systému barvení obohacenému o ochranné látky. Výsledek: barva odolná mytí a působení slunečních paprsků, živé a jiskřivé odlesky.

Jen pro profesionály

  • Po registraci máte přístup ke všem produktům za ceny platné pouze pro KADEŘNÍKY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace (IČO je povinné). REGISTRACE ZDE 
  • Pokud pracujete s VÝUČNÍM LISTEM V OBORU KADEŘNÍK (popř. doklad o studiu ve stejném oboru), registrujte se vyplněním registračního formuláře “REGISTRACE KADEŘNÍKŮ” (pro Vás IČO není povinné) a zašlete kopii certifikátu na e-mail shop@alpo.cz
Zpět do obchodu