MILD (PRO PROFESIONÁLY)

mild

 

WAVING SYSTEM

 

MILD TEXTURE - Polotrvalá ondulace, jemná, bez obsahu thyoglykolů / bez obsahu čpavku

Inovativní zvlněný výrobek, který zaručuje poločasné výsledky s přirozeným účinkem při plném respektování vlasových vláken.
Poloměrné zvlnění o délce 8 až 10 týdnů v závislosti na typu vlasů, použité technologii zvlnění a používaných údržbových přípravcích. Dává vlasům nový tvar a strukturu, takže je měkký, lesklý a životně důležitý. Jedna formulace pro různé typy vlasů, které umožňuje řídit činnost trvalé ondulaci působící na rychlosti závěrky, od 5 minut do nejvíce citlivé vlasy 25 minut na vlasy, aby byl odolný vůči chemicky ošetřené (maximálně 50% vlasových mesciati ). Jediný krok, bez neutralizační fáze, pro rychlejší a příjemnější službu.

 

Aktivní složky:
NATURAL WAVY ACTIVE: efektivně upravuje keratinovou strukturu vlasů jemným a postupným způsobem.
NEREZOVÉ PROTEINY: Zvyšte odolnost vlasových vláken po zvlnění.
Extrakt magnólie: uklidňující, klimatizace a antioxidant, chrání pokožku a vlasy, čímž se minimalizuje riziko zarudnutí na citlivou pokožku.

 

MILD BOOSTER

Ustalovač, posiluje a prohlubuje kosmetiku a úpravu MILD TEXTURE prodlužující zvlněný efekt. Je navržena tak, aby poskytovala trvalou zvlněnou službu i na velmi citlivých vlasech. V součinnosti s MILD TEXTURE, restrukturalizuje vlákna a umožňuje získat definovanou ježka a trvalé až 15 týdnů.

 

Aktivní složky:
ROSE CANINE EXTRACT: pro ochrannou, tonizující, antioxidační a kondicionační činnost.
HYDROLYZOVANÁ PŠENINA PROTEINY: pro viditelné zvýšení objemu bez elektrostatického účinku.
Sericinu: bio-adhezivní protein získaný z hedvábí, má schopnost vázat na keratin vlasů regenerační a posilující vlákno zevnitř.

 

Pouze pro profesionální použití

 

REGISTRACE PRO KADEŘNÍKY A VELKOOBCHOD JE NUTNÁ PRO ZOBRAZENÍ VŠECH PRODUKTŮ KTERÉ JSOU URČENY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ. REGISTRACÍ SE AUTOMATICKY ZOBRAZÍ KADEŘNICKÉ A VELKOOBCHODNÍ CENY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace, maximálně do 24 hodin.  REGISTRACE ZDE 

POKUD PRACUJETE S VÝUČNÍM LISTEM V OBORU KADEŘNÍK (popř. doklad o studiu ve stejném oboru), REGISTRUJTE SE VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE “JAKO KADEŘNÍK” (pro Vás IČO není povinné) A ZAŠLETE KOPII CERTIFIKÁTU NA E-MAIL shop@alpo.cz   REGISTRACE ZDE