POWERPLEX - restrukturalizační kúra pro krásu vlasů

Jen pro profesionály

  • Po registraci máte přístup ke všem produktům za ceny platné pouze pro KADEŘNÍKY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace (IČO je povinné). Pokud IČO ještě nemáte, tak nám zašlete kopii výučního listu nebo rekvalifikačního kurzu.  REGISTRACE ZDE 

powerplex

 

RESTRUKTURALIZAČNÍ KÚRA PRO KRÁSU VLASŮ

Inovativní profesionální ošetření, které funguje v synergii se všemi technickými službami, zlepšuje kosmetický výsledek, zabraňuje poškození a lámání vlasů. Chemická ošetření mění nebo poškozují hlavní strukturu keratinu, což způsobuje přerušení proteinových vazeb a následné lámání vlasů. POWERPLEX chrání proteinové vazby, obnovuje struktury poškozené předchozím ošetřením, vytváří nové vazby mezi řetězci aminokyselin.

Neobsahuje: barviva, konzervační látky uvolňující formaldehyd, parabeny, složky živočišného původu.

Vlastnosti:

  • Exkluzivní složení: využívá inovativní patentovanou molekulu přírodního původu, speciálně vyvinutou tak, aby působila na tři základní parametry, které určují sílu a krásu vlasů.

  • Výkon: snadno proniká do struktury vlasu a vytváří nové proteinové vazby. Chrání vlasy, dodává jim novou sílu a vitalitu, opravuje poškozené struktury a zlepšuje kosmetické výsledky technické služby v salónu.

  • Jednoduchost: je všestranný, jeho speciální složení umožňuje jeho použití se všemi technickými službami, zvyšuje jeho vlastnosti: barvení, zesvětlení, odbarvení, chemické vyhlazení, trvalá, sprejová trvalá, přímé barvení, keratinové vyhlazení vlasů, restrukturalizace.

 

Zpět do obchodu