Doprava zdarma: ČR nad 700 Kč prodlouženo do 21.12.2023

thePIGMENTS - Čisté pigmenty - PRO PROFESIONÁLY

7 čistých pigmentů schopných zlepšit a zdokonalit fúzi barev, lesku a hydratace, která jde nad rámec zákonů kolorimetrie. Exkluzivní systém barvení, který má být použit v synergii s jinými profesionálními produkty, k vytvoření nového způsobu barvení. Čisté pigmenty vhodné pro jakýkoli typ vlasů, přírodní i barvené.

thePIGMENTS POUŽIJTE V KOMBINACI:

  • S PERMANENTNÍMI BARVAMI - ZINTENZIVŇUJE ODSTÍN BARVY, NEUTRALIZUJE, HYDRATUJE, ZVÝRAZŇUJE LESK, ZLEPŠUJE VÝDRŽ BARVY.
  • S MASKAMI A REGENERÁTORY - HYDRATUJE, RESTRUKTURALIZUJE, TLUMÍ NEŽÁDOUCÍ ODLESKY, OBNOVUJE LESK, VYTVÁŘÍ MÓDNÍ EFEKTY.

Vlastnosti:

  • Umožňuje různorodost barevných odstínů
  • Neutralizuje nežádoucí odlesky
  • Obnovuje lesk a výrazně zlepšuje výdrž barvy

ZLATÁ – MĚĎ – ČERVENÁ – MODRÁ – FIALOVÁ – ZELENÁ - ŠEDÁ

ENERGY komplex na bázi bílkovin, který působí na tři základní parametry krásy vlasů: sílu, pružnost a lesk - vytváří ochranný film na vlasech a posiluje vlasy zevnitř.

Patentovaná technologie COLOR pro intenzivnější a trvalejší barvu. Zintenzivňuje kosmetické barvení a zanechává vlasy hebké, vyživené a extrémně poddajné.

HYDRATACE díky svým zvlhčujícím vlastnostem pomáhají thePIGMENTS absorbovat vlhkost do vlasů, hloubkově je hydratovat, čímž se vlasy snadno rozčesávají.

Po registraci máte přístup ke všem produktům za ceny platné pouze pro KADEŘNÍKY. Následně vyčkejte na schválení vaší registrace (IČO je povinné). Pokud IČO ještě nemáte, tak nám zašlete kopii výučního listu nebo rekvalifikačního kurzu.  REGISTRACE ZDE 

 

Otvírací doba vánoce 2023
Zpět do obchodu